Sprzedam Skoda Octavia II 4X4 1.6tdi Combi
- 27 Mar 14:32
- Nr ogłoszenia: 73263255
1 / 12
Sprzedam Skodę z napędem 4x4 w wersji Ambiente. Bogate wyposażenie
- bixenon
- doświetlanie zakretów
- klimatyzacja dwustrefowa
- 4 x el. szyby
- podgrzewane fotele
- Webasto fabryczne
- el. lusterka podgrzewane
- czujniki parkowania przód/tył
- kierownica wielofunkcyjna
- silnik 1.6 TDI
Wszystko sprawne, do auta posiadam roczne zimówki NOKIAN i letnie siedmiomiesięczne DUNLOP.
Auto zakupiłem w grudniu 2025 na TAXI i zrobiłem ok 50tys. Km.
Z auta schodzi bezbarwny lakier w kilku miejscach m.in dach tylna klapa, lewe tylne drzwi, przytarty lewy tylny błotnik, lewa strona tylnego zderzaka też przyparta. Technicznie w mojej ocenie jest bardzo dobrze 5+. Mankamenty to jak już wspomniałem to zarysowania i ubytki lakieru bezbarwnego. Resztę ciekawostek o tym aucie dla zainteresowanych przy oględzinach. Tel. *** *** *** VIN podam dla zainteresowanych
15 000 zł
