Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Sprzedam pole orne

Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 236 zł/m²
  • Powierzchnia 212 m²
  • Typ rolna
  • Droga polna
Sprzedam pole orne w trzech działkach Olchowiec kolonia , o powierzchni 2.12

Skontaktuj się

Marcelina Dubaj

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 17
Zgłoś nadużycie
50 000 zł 236 zł/m²

Marcelina Dubaj

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Sie 2025