Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Mieszkania > Sprzedaż

Sprzedam mieszkanie w Opolu Lubelskim

  • 05 Kwi 13:23
  • Nr ogłoszenia: 20778152
1 / 4
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 2535 zł/m²
  • Powierzchnia 71 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 3
  • Forma własności własność
  • Piętro 2
Sprzedam duże mieszkanie w centrum miasta na ul.Puławskiej za rozsądne pieniądze. Dobra lokalizacja, w pobliżu Biedronka, Kino, przystanek. W mieszkaniu nowe okna, panele na podłogach, balkon, piwnica, strych. Spokojni sąsiedzi, parking przed blokiem.

Dodatkowe informacje

  • balkon
  • piwnica
  • oddzielna kuchnia

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

180 000 zł 2535 zł/m²