Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Sprzedam mieszkanie

1 / 7
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 3369 zł/m²
  • Powierzchnia 65 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 3
  • Materiał budynku cegła
  • Pokrycie dachu papa
  • Forma własności własność
  • Piętro 2
  • Liczba pięter 2 piętra
Sprzedam mieszkanie 65 m w bloku w miejscowości Siedlce gmina Chęciny. Do mieszkania przynależy strych, 2 piwnice , pomieszczenie gospodarcze i działka około 13 arów. Blok ogrodzony , duże podwórko , na działce rosną drzewa owocowe i krzewy , idealna po uprawę warzyw. Okolica spokojna . Mieszkanie do całkowitego remontu.

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 36
Zgłoś nadużycie
219 000 zł 3369 zł/m²

Gosia

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Sie 2021