Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Sprzedam mieszkanie

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek pierwotny
  • Cena za m² 4137 zł/m²
  • Powierzchnia 60.4 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 3
  • Materiał budynku wielka płyta
  • Ogrzewanie sieć
  • Forma własności spółdzielcze własnościowe z KW
  • Piętro 4
  • Liczba pięter 3 piętra i więcej
3 pokoje | 60,4 m2 | widok na góry | Prudnik Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,40 m, położone na IV piętrze przy ul. Bożka w Prudniku. Z okien mieszkania rozciąga się przepiękny widok na miasto i góry ( Kopę Biskupią) - otwarty widok, brak zabudowy naprzeciw. Układ mieszkania: - 3 niezależne pokoje - oddzielna kuchnia z oknem - łazienka z wc - przedpokój - balkon Mieszkanie po częściowym remoncie. Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem AGD pozostaje w cenie. Lokal gotowy do zamieszkania lub pod wynajem. IV piętro - brak windy (uwzględnione w cenie) Bardzo dobra lokalizacja: dosłownie przez ulicę żłobek, przedszkole , szkoła, kryty basen, boisko sportowe. Sklepy, galeria handlowa, przychodnia lekarska, kościół, komenda policji (bezpieczne osiedle) - wszystko w zasięgu spaceru. W pakiecie bardzo mili i pomocni sąsiedzi. Idealne dla: - rodziny z dziećmi - osób szukających spokojnego mieszkania - inwestora pod wynajem CHCESZ ZAINWESTOWAĆ? - mieszkanie w pełni wyposażone pod wynajem. Cena 249 900 zł Zapraszam do kontaktu Tel. *********

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 36
Zgłoś nadużycie
249 900 zł 4137 zł/m²

barbara.pokorska

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2026