Sprzedam mieszkanie
- 12 Kwi 19:34
- Nr ogłoszenia: 73233450
1 / 6
- Oferta od osoby prywatnej
- Rynek wtórny
- Cena za m² 9530 zł/m²
- Powierzchnia 63 m²
- Zabudowa blok
- Liczba pokoi 3
- Materiał budynku wielka płyta
- Ogrzewanie sieć
- Forma własności własność
- Piętro 4
- Liczba pięter 3 piętra i więcej
Oferuję na sprzedaż przestronne 63 - metrowe mieszkanie w czteropiętrowym bloku z lat osiemdziesiątych na 4 piętrze położone w dzielnicy Stare Miasto, osiedle Powstańców Warszawy. Nieruchomość składa się z:
- dużego salonu z wyjściem na balkon,
- dwóch sypialni, które zapewniają komfort i prywatność,
- łazienki oraz osobnego WC,
- kuchni,
- przestronnego korytarza z możliwością zabudowy,
Lokal posiada piwnicę.
Mieszkanie obecnie jest wynajmowane.
Na życzenie kupującego lokal może zostać opróżniony z wszystkich mebli i AGD.
Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, blisko dwóch, dużych centrów handlowych, przystanku „Pestki” oraz licznych przystanków autobusowych. Dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta.
Forma własności: pełna własność, KW bez obciążeń.
Czynsz administracyjny: ok. 1100 zł.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania na żywo!
Nie jesteśmy zainteresowani współpracą z biurami nieruchomości ani pośrednikami. Prosimy o uszanowanie tej decyzji.
Dodatkowe informacje
- balkon
- piwnica
- oddzielna kuchnia
600 390 zł
9530 zł/m²