Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Mieszkania > Sprzedaż

Sprzedam mieszkanie

  • 23 Mar 13:26
  • Nr ogłoszenia: 73235892
1 / 10
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 6667 zł/m²
  • Powierzchnia 78 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 4
  • Materiał budynku pustak
  • Piętro parter
  • Liczba pięter 2 piętra
Sprzedam mieszkanie 78m2 w bloku przy ulicy Polnej. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowa instalacja elektryczna, nowa instalacja hydrauliczna. Nowe podłogi oraz sufity. W każdym pomieszczeniu meble pod zabudowę, w sypialniach szafa czterodrzwiowa. Salon z kuchnią, 3 niezależne sypialnie, duża piwnica. W bliskiej okolicy, szkoła+basen, kościół, sklepy. Możliwość zostawienia RTV AGD

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

520 000 zł 6667 zł/m²