Sprzedam mieszkanie dwupokojowe na parterze Blisko centrum!
- 25 Lut 22:02
- Nr ogłoszenia: 73001588
1 / 7
- Oferta od osoby prywatnej
- Rynek wtórny
- Cena za m² 9024 zł/m²
- Powierzchnia 42 m²
- Zabudowa blok
- Liczba pokoi 2
- Materiał budynku cegła
- Pokrycie dachu papa
- Ogrzewanie sieć
- Rok budowy 1980
- Forma własności spółdzielcze własnościowe z KW
- Piętro parter
- Liczba pięter 3 piętra i więcej
Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 42 metry. Zlokalizowane na osiedlu Morelowym w Zielonej Górze w bloku który przeszedł termomodernizację (2019 r.)
Mieszkanie jest dwustronne ,ciepłe.
Posiada duży salon z aneksem kuchennym, sypialnię , łazienkę z wc oraz przedpokój. Ściany odmalowane farbami w odcieniach ciepłego beżu, w przedpokoju położony został beton architektoniczny. Zabudowa kuchenna była robiona w 2024 roku. W kuchni oprócz mebli zostaje również zmywarka i piekarnik z płytą gazową. W sypialni dla większego komfortu snu zastosowano roletę zewnętrzną.
Do mieszkania przynależy piwnica oraz skrytka na rowery/wózek dla dziecka.
Mieszkanie idealne dla pary / starszych osób (parter) jak i pod inwestycję - wynajem
W bliskiej okolicy znajduje się :
-Przystanek mzk
-Piekarnia / Kwiaciarnia / Apteka
-Sklepy:
Lewiatan,Lidl,Biedronka,Galeria Focus Mall, Jysk i inne.
379 000 zł
9024 zł/m²