Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Sprzedam miejsce postojowe we Wrocławiu Corte Verona Inżynierska 41

Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 3285 zł/m²
  • Powierzchnia 14 m²
  • Liczba pokoi 1
  • Piętro parter
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Witam. Sprzedam miejsce postojowe P.450 we Wrocławiu w lokalizacji Corte Verona ul. Inżynierska 41 / Grabiszyńska 212 Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.****************

Dodatkowe informacje

  • garaż

Skontaktuj się

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 64 | Numer: SPI_41577
Zgłoś nadużycie
46 000 zł 3285 zł/m²

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Wrocław dolnośląskie Zobacz na mapie »

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Wrocław dolnośląskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali
odwlasciciela.pl - ogłaszanie nieruchomości
38-440 Iwonicz
Zobacz na mapie

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek09:00 - 17:00