Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Grunty i działki > Sprzedaż

Sprzedam działki

  • 13 Mar 19:15
  • Nr ogłoszenia: 19440617
1 / 4
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek pierwotny
  • Cena za m² 250 zł/m²
  • Powierzchnia 2130 m²
  • Typ budowlana
Sprzedam 2 działki budowlane 1. działka o powierzchni 1000 m² w cenie 250 zł/m² 2. działka o powierzchni 1131 m² w cenie 250 zł/m² lub w sprzedaży w całości 2130 m²w cenie do 240 zł/m² Lokalizacja działek to Józefowie gmina Nieporęt obok Białołęki.

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

532 500 zł 250 zł/m²