Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Sprzedam działkę ROD Nowa Przyroda

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 646 zł/m²
  • Powierzchnia 302 m²
  • Typ rekreacyjna
Sprzedam prawa do działki ROD Nowa Przyroda przy ul. Bukowskiej 171 w Poznaniu. Na działce znajduje się: - dom przystosowany do zamieszkania całorocznego o wymiarach zgodnych z obowiązującym regulaminem ROD tj. 35 m2 - taras 10 m2 - domek narzędziowy 8 m2 wraz z drewutnią - w niej znajduje się ok 5 m3 drzewa sezonowanego - szklarnia 8 m2 - woliera 12 m2 Wyposażenie domu: lodówka, mikrofalówka, kuchenka gazowa wraz z piekarnikiem, szafki kuchenne - sprzęty w bdb stanie, niektóre np. jak lodówka praktycznie nowe. Działka na stałe podłączona jest do wody zimowej. W lutym 2025 r. na działce zamontowano szambo 2500 l wraz z atestem. W domu zamontowane zostały rolety zewnętrzne. W ogrodzie pełno zasadzeń m. in krzewy, wierzby, róże, rododendrony, magnolia, tuje itp. Ogrodzenie panelowe w kolorze zielonym. Z uwagi na ograniczenia olx (max 8 zdjęć w ogłoszeniu) dla zainteresowanych wyślę dużo więcej zdjęć ogrodu, szklarni itd. Działka wielokrotnie nagradzana dyplomami w konkursach za wzorowe prowadzenie ogrodu. Po więcej zdjęć i informacji proszę o kontakt pod nr. *** *** ***

Skontaktuj się

adammoskal

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 31
Zgłoś nadużycie
195 000 zł 646 zł/m²
do negocjacji

adammoskal

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Cze 2025