Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Sprzedam działkę letniskową z własnym laskiem

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 181 zł/m²
  • Powierzchnia 2755 m²
  • Typ rekreacyjna
  • Droga utwardzona
Sprzedam dwa drewniane domki letniskowe na działce o pow.2755 m2, niedaleko jeziora Trzebież, blisko pięknych lasów. Jeden domek nowy - 5 lat, drugi ok.20 (nowe zadaszenie, świeżo malowany). Nowy domek o powierzchni 35 m2, stary 46 m2. Na działce własny lasek, huśtawka, miejsce na ognisko. Oczywiście, prąd, woda z wodociągu, ciepła z bojlerów elektrycznych, kanalizacja. Do starego domku doprowadzony światłowód Orange. Cisza, spokój, powietrze, jagody, grzyby, ryby. Do sklepów: Biedronka, Dinozaurze Ok.7 km, do wsi ok.1 km. Zapraszam

Media

  • prąd
  • woda
  • kanalizacja

Skontaktuj się

szyszkam2860

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 35
Zgłoś nadużycie
500 000 zł 181 zł/m²
do negocjacji

szyszkam2860

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2026