Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Sprzedam działkę budowlaną

1 / 6
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 92 zł/m²
  • Powierzchnia 1200 m²
  • Szerokość 30 m
  • Długość 34 m
  • Typ budowlana
Sprzedam działkę budowlaną 1200 m Strzegocin gmina Świercze powiat pułtuski Działka zawiera możliwość podłączenia prądu,wody , brak gazu Dzialka ogrodzona z bramą i furtką . Cena ostateczna , nie podlega już negocjacji . Księga wieczysta

Skontaktuj się

kamil.wielechowski

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 55
Zgłoś nadużycie
110 000 zł 92 zł/m²

kamil.wielechowski

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Gru 2021