Sprzedam działkę budowlaną o numerze 53 w Rudzie Żelaznej
- 12 Sty 16:32
- Nr ogłoszenia: 72591131
1 / 1
- Oferta od osoby prywatnej
- Rynek wtórny
- Cena za m² 146 zł/m²
- Powierzchnia 721 m²
- Typ budowlana
Sprzedam działkę budowlaną o numerze 53 w Rudzie Żelaznej
105 000 zł
146 zł/m²