Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Grunty i działki > Sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną 900 m2 w Mszczonowie

  • 17 Mar 17:17
  • Nr ogłoszenia: 19585162
1 / 2
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek pierwotny
  • Cena za m² 154 zł/m²
  • Powierzchnia 900 m²
  • Typ budowlana
  • Ogrodzenie siatka
Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną 900 m2 w centrum Mszczonowa. Zgodnie z MPZP dzialka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. Wszystkie media w drodze, garaż blaszany gratis, działka jest ogrodzona. Bardzo ładna, spokojna okolica. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne, blisko szkoła, sklepy, ratusz, kościół.... Idealna lokalizacja, gorąco polecam. Więcej informacji pod nr tel. ***-***-***

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

139 000 zł 154 zł/m²