Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Sprzedam działkę 19950 m2 rolno budowlaną

1 / 9
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 115 zł/m²
  • Powierzchnia 19950 m²
  • Typ budowlana
  • Droga utwardzona
? Atrakcyjne działki na sprzedaż – Chechło | 1,995 ha | przy drodze | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż kompleks trzech działek o numerach: 1077, 1078, 1079, położonych w miejscowości Chechło. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 19 950 m² (1,995 ha) i stanowi jeden spójny kawałek terenu, co daje szerokie możliwości zagospodarowania. Działki mają charakter rolno-budowlany i znajdują się bezpośrednio przy drodze, co zapewnia wygodny dojazd oraz zwiększa ich atrakcyjność inwestycyjną. ✨ Najważniejsze atuty: ✔ duża powierzchnia – prawie 2 ha w jednym kawałku ✔ bezpośredni dostęp do drogi ✔ działki rolno-budowlane ✔ spokojna, atrakcyjna okolica ✔ idealne pod inwestycję (podział, zabudowa, działalność) ✔ teren z potencjałem wzrostu wartości ? Media: wodociąg w granicy działki w najbliższym czasie planowane pozostałe media oraz droga asfaltowa Nieruchomość doskonale nadaje się zarówno dla inwestora, jak i dla osób szukających dużej przestrzeni pod budowę lub lokatę kapitału. ? Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia się na prezentację.

Media

  • prąd
  • woda

Skontaktuj się

Kris Libing

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 42
Zgłoś nadużycie
2 300 000 zł 115 zł/m²

Kris Libing

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Sie 2022