Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Domy > Sprzedaż

Sprzedam dom w Januszowicach

  • 06 Maj 12:09
  • Nr ogłoszenia: 9431197
1 / 5
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 4167 zł/m²
  • Powierzchnia 132 m²
  • Powierzchnia działki 1300 m²
  • Zabudowa wolnostojący
  • Liczba pięter parterowy
  • Stan do remontu
  • Rok budowy 2008
  • Ogrzewanie gazowe
  • Liczba pokoi 5
  • Typ mieszkalny
Mam do sprzedania dom jednorodzinny na działce 13 arowej w Januszowicach, położony niedaleko krakowa w atrakcyjnej lokalizacji. Dom jest położony ok. 10km od Krakowa w cichym, ustronnym miejscu nieopodal lasu. jest to budynek parterowy z poddaszem, w zabudowie wolnostojącej o powierzchni uzytkowej 132,3 m2. Wybudowany w konstrukcji tradycyjnej, ocieplony. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, wysoki standard wykończenia, przystosowany do całorocznego użytkowania. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Działka, na której stoi dom, jest ogrodzona siatką z fragmentami kamiennego muru, brama wjazdowa automatyczna, podjazd z kamienia. Działkę łączy z droga asfaltową odcinek ok. 50m drogi z kostki brukowej, co powoduje, iż nie ma żadnego ruchu samochodowego. okolica cicha, spokojna.

Droga

  • utwardzona
  • asfalt

Dodatkowe informacje

  • alarm
  • telefon
  • taras

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

550 000 zł 4167 zł/m²