Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Domy > Sprzedaż

Sprzedam dom

  • 30 Kwi 11:42
  • Nr ogłoszenia: 36143022
1 / 1
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 2025 zł/m²
  • Powierzchnia 80 m²
  • Powierzchnia działki 9400 m²
  • Zabudowa wolnostojący
  • Liczba pięter parterowy
  • Stan do zamieszkania
  • Rok budowy 1965
  • Ogrzewanie węglowe
  • Liczba pokoi 3
  • Materiał budynku inne
  • Pokrycie dachu blacha
  • Typ mieszkalny
Sprzedam parterowy dom wraz z budynkami gospodarczymi i powierzchnią rolną 0,94 ha w miejscowości Sztombergi. Powierzchnia użytkowa domu – 80 m2, pod częścią domu piwnica. Stodoła o powierzchni ok. 60 m2 z możliwością przerobienia na garaże. Na posesji znajduje się też budynek gospodarczy o powierzchni ok. 35 m2 z przeznaczeniem na kuchnię letnią. TEL. *** *** ***

• ogródek

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

162 000 zł 2025 zł/m²