Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Domy > Sprzedaż

Sprzedam dom 139m2. Oborniki, Powstańców Wlkp. OKAZJA!

  • 30 Kwi 12:18
  • Nr ogłoszenia: 20963802
1 / 10
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 1791 zł/m²
  • Powierzchnia 139 m²
  • Powierzchnia działki 730 m²
  • Zabudowa wolnostojący
  • Liczba pięter 1 piętro
  • Stan do remontu
  • Ogrzewanie gazowe
  • Liczba pokoi 3
  • Materiał budynku cegła
  • Pokrycie dachu papa
  • Typ mieszkalny
Sprzedam dom położony w Obornikach przy ulicy Powstańców Wlkp. Jest to ważna ulica prowadząca z Rynku na dworzec PKP. Miejsce wygodne do życia – umożliwia swobodne korzystanie z wszystkiego, co oferuje centrum małego miasta oraz z przyrodniczych walorów pobliskich terenów nadwarciańskich. Lokalizacja ta jest również niezwykle sprzyjająca dla prowadzenia wielu rodzajów działalności gospodarczej – budynek jest doskonale widoczny, potoki pieszych są bardzo liczne, a spora działka umożliwia rozbudowę lub utworzenie wielu miejsc parkingowych. Budynek posiada dwie kondygnacje (139 m2) oraz garaż z pomieszczeniem gospodarczym (25,10m2). Większość okien plastikowych. Ogrzewanie: piec gazowy dwufunkcyjny. Uzbrojenie w przyłącza: energii elektrycznej, wodociągowe, gazowe, kanalizacji sanitarnej, telefoniczne, TV kablowej. Powierzchnia działki: 730m2. Księga wieczysta nieobciążona. Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Oborniki, nieruchomość znajduje się na terenie zabudowy mieszkaniowej śródmiejskiej. Więcej informacji dla zainteresowanych pod nr kom. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI!

• ogródek

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

249 000 zł 1791 zł/m²