Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Sprzedam: BMW E34 525ix 1992

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Marka BMW
  • Model Seria 5
  • Stan używane
  • Rok produkcji 1992
  • Przebieg 243000 km
  • Pojemność silnika 2500 cm³
  • Moc 192 KM
  • Paliwo benzyna
  • Stan techniczny nieuszkodzony
  • Skrzynia biegów manualna
  • VIN pokaż VIN »
Historia pojazdu Sprawdź ten pojazd przed zakupem. Pobierz raport
Pobierz raport
Sprzedam: BMW E34 525ix Rocznik: 1992 Kraj pochodzenia: Szwajcaria, kanton francuski. Jestem jej drugim właścicielem - pierwszym był do spółki ojciec i syn, który jeździł nią po Londynie. Auto kupione w UK w 2013r, z warsztatu specjalizującego się w autach LHD. Skrzynia biegów: manualna, 5 biegów. Przebieg: oryginalny - niecałe 243000 km VIN: WBAHD71020GC17264 Silnik: M50B25, 192KM, bez Vanosa, nie dłubany, nie modyfikowany, fabryka. Napęd na cztery koła, hydroszpera - w normalnych warunkach podział 66% tył, 34% przód. Auto bezwypadkowe - wszystkie elementy nadwozia oryginalne, tak jak wyjechała z fabryki. Niecałe 3 lata temu samochód przeszedł gruntowną renowację blacharsko - lakierniczą (zdjęcia do wglądu). Zdecydowałem się na to jedynie aby poprawić jego stan wizualny i pozbyć się rdzy, w typowych dla E34 miejscach. Wersja bez szyberdachu, więc nie było tragedii. Zrobiona była wtedy też konserwacja podwozia. Przegląd: do 25.05.27 Ubezpieczenie: do 23.04.27 W ciągu 13 lat mojego posiadania tego samochodu, wymienione zostało: Sprzęgło, chłodnica, olej w skrzyni biegów, tarcze hamulcowe i klocki osi przedniej, 3x akumulator (w tej wersji z tyłu, pod kanapą, terminal "+" pod maską), Tuleje, sworznie i wahacze przedniego zawieszenia. Przewody paliwowe, metalowe (7) i niezbędne gumowe, wymienione w czerwcu, więc nowe. Oryginalne, stalowe koła (ET54), na których kupiłem auto były w słabym stanie, więc od razu wymieniłem je na aluminiowe 17" Rial od E46 (ET47). Dorzucam identyczne felgi 16" na zimę, ale opony na nich trzeba wymienić na nowe. Olej silnikowy regularnie wymieniany - zwykle ze względu na czas, a nie przebieg. Auto nigdy nie upalane, katowane, nie latało bokiem - silnik, skrzynia biegów i napędy w bardzo dobrym stanie. Na autobahnie 240km/h udało się osiągnąć ; ) Nie posiadam oryginalnych lamp przednich, ale dorzucam pomarańczowe kierunkowskazy. Kupiona w 2013 z przebiegiem 205 tyś. km. Wyposażenie: Duże, odblokowane OBC, Tempomat, Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa (nie działa od kiedy kupiłem, kompresor wymaga wymiany, pasek zdjęty), 4 szyby elektryczne, ABS, Wspomaganie kierownicy, Skórzana, jasna tapicerka w niezłym stanie (do poprawy oba boczki drzwi przednich i konsola środkowa), Skórzana 3 ramienna kierownica, Shadowline, Auto jest gotowe do jazdy, ale w najbliższym czasie warto byłoby wymienić i poprawić: Tarcze, klocki i przewody hamulcowe tył. 4x Opony letnie 4x Opony na tych zimowych felgach. Poduszki amortyzatorów przednich. Wymienić, albo dać do ponownej regeneracji agregat hydrauliczno - pneumatyczny odpowiedzialny za hydroszperę, bo jest w nim nieszczelność (nie wpływa to na jazdę, płyn ATF, którego ciśnienie spina szperę, nie kapie na ziemię i nie ubywa go dużo), Poprawić lakier na masce, w miejscu gdzie była naprawiana blacharsko. Plastiki wokół szyb wypadałoby lepiej przymocować, bo po renowacji nie były zainstalowane poprawnie. Ogólnie - bardzo fajny, zadbany blacharsko i mechanicznie egzemplarz. Gotowy do jazdy. Rzadki model 4x4 - według wikipedii 9366 sztuk na cały świat. Jeszcze mniej w manualu, sedanie i bez szyberdachu. Sprzedaję tylko dlatego, że przesiadłem się na SLK R170, bardzo mało nią jeżdżę (przez ostatni rok 180km ;), więc stoi i się marnuje. Przez ostatnie 13 lat kiedy mieszkałem w UK, BMW służyło mi tylko jako auto na urlopy w Polsce - stąd nieduży jak na rocznik przebieg. Poza Mercem mam dostęp do 2 innych samochodów, więc BMką nie mam po prostu kiedy jeździć. Dobrze sprawuje się w zimie dzięki napędowi i daje dużo frajdy na serpentynach na Ziemi Kłodzkiej. Cena to dosyć sztywne 55k, ale dla zdecydowanego kupca jest możliwość małej negocjacji. Auto na razie nie wystawione na żadnych polskich portalach, ani mobile.de, więc zachęcam do wpadania, oglądania i oględzin. Pozdrawiam. Kontakt - 504x408x530, również WhatsApp.

Skontaktuj się

Miłosz

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 28
Zgłoś nadużycie
55 000 zł

Miłosz

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Cze 2026
Polanica-Zdrój dolnośląskie Zobacz na mapie »

Historia pojazdu

Sprawdź historię pojazdu
przed zakupem.
Pobierz raport za opłatą -20%
Pobierz raport
Partner
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia