Sprzedam 100letnią cegłe z rozbiórki
- 20 Maj 09:04
- Nr ogłoszenia: 71557051
- Dostępność: niedostępne
1 / 6
- Oferta od osoby prywatnej
- Stan używane
Sprzedam 100letnią cegłe z rozbiórki.Jest to cegła pełna,klinkier starej produkcji wypalany dawną metodą w piecach węglowych i jak na swoje lata oceniam jej stan na dobry.Cegła jest oczyszczona z większości starej zaprawy.Możliwość zamówienia danej ilości sztuk.Cena za sztukę 2zł Posiadam także cegłę szamotową cena 4zł sztuka,a także klinkierową ciętą skośnie do murowania łuków i pół okręgów.Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane kupnem po więcej szczegółów i informacji. Pozdrawiam.
2 zł
do negocjacji
