-
Oferta od
firmy
-
Marka
Opel
-
Model
Agila
-
Stan
używane
-
Bezwypadkowy
tak
-
Rok pierwszej rejestracji
2010
-
Rok produkcji
2010
-
Przebieg
99000 km
-
Rodzaj nadwozia
Hatchback
-
Pojemność silnika
1242 cm³
-
Moc
86 KM
-
Paliwo
benzyna
-
Liczba drzwi
4/5
-
Stan techniczny
nieuszkodzony
-
Skrzynia biegów
manualna
-
Pochodzenie
kupiony w Polsce
-
Faktura
nie
-
Kolor
granatowy
-
VIN
pokaż VIN »
Historia pojazdu
Sprawdź ten pojazd przed zakupem. Pobierz raport
Pobierz raport
Proszę nie pisać smsów.
Kup mnie! ?
Jestem bluu - Opel Agila B, urodzony w 2010, bliźniak Suzuki Splash (silnik, skrzynia, podzespoły - Suzuki).
Ta sama konstrukcja z jednej, europejskiej fabryki daje podwójny wybór tanich, oryginalnych części Opel/Suzuki.
Poniżej mnóstwo (ponad 200) moich zdjęć i filmów;
photos.app.goo.gl/fuyri5Jo3aBsYyiP6
Mam super trwały (łańcuch), prosty i ekonomiczny silnik 1.2B 86KM, euro 5, co bardzo ważne 4 cylindrowy (wysoka kultura pracy, znacznie cichszy).
Bardzo łatwa i przyjazna obsługa!
Wymiary miejskiego, przystojnego wojownika oferującego wyjątkowo dużo miejsca wewnątrz, zdecydowanie więcej niż w innych autach segmentu A!
Łatwe wsiadanie i bardzo wygodna (wysoka) pozycja.
Pojemny bagażnik + dodatkowe miejsce z kołem zapasowym.
Rewelacyjna widoczność (duże lusterka i przestronne szyby).
Mam wszystko co potrzeba:
Dwa oryginalne kluczyki.
Fabryczną instrukcję.
Książkę serwisową.
Niski przebieg 99tys km zgodny z CEPIK (wydruk).
OC 29.8.26.
Przegląd 14.7.26.
Raport VIN WOLFXB32SAM353698 (wydruk).
Dostałem w spadku mnóstwo dodatków:
ABS.
Centralny zamek .
Elektryczne i podgrzewane lakierowane lusterka.
Elektryczne szyby P.
Fotele z dodatkową regulacją góra - dół (super także dla wysokich osób).
Halogeny przeciwmgielne.
Immobilizer.
Isofix.
Kierownica multimedialna.
Klimatyzacja.
Komputer.
Obrotomierz (i to jaki!).
Osłona z nierdzewki krawędzi bagażnika.
4x Osłony elastyczne zderzaków.
Pasy z regulacją wysokości.
6x Poduszki + kurtyny boczne.
Radio + CD/MP3 + 4x głośniki.
Schowki (dużo) + różne dodatki.
Ku zazdrości innych mam piękny, ciemno granatowy, błyszczący lakier (drobna skaza na tylnym zderzaku, nad tłumikiem).
Plastiki + uszczelki głęboko czarne.
Śliczną, dwukolorową (szarobure mogą się schować!) tapicerkę, deskę oraz boczki, tworzące niezwykle przyjemy klimat.
Wnętrze świetnie zachowane, pachnące (absolutny zakaz palenia!).
Niedawno wymienione:
Akumulator.
Chłodnica+płyn.
Filtr powietrza + wycackany airbox.
Filtr kabiny.
Łożysko koła.
Klocki+tarcze.
Olej silnika + filtr.
3x Pióra wycieraczek.
2x Przewody hamulcowe długie+płyn.
Inne...
Sprzedaję na bardzo mało używanych (wyglądają jak nowe) fabrycznych stalówkach z nowymi, srebrnymi kołpakami. Koła alu na zdjęciach (zimowe) nie są na sprzedaż.
Samochód prywatny, teraz garażowany, zwykłe ślady używania.
Mogę się spotkać 7/7, chętnie odpowiem na dodatkowe pytania, proszę dzwonić (bez SMS).
Zapraszam! ;)
Pozdr!falco
Wyposażenie dodatkowe
-
klimatyzacja
-
centralny zamek
-
elektryczne szyby
-
wspomaganie kierownicy
-
ABS
-
autoalarm
-
poduszka powietrzna
-
elektryczne lusterka
-
światła przeciwmgielne
-
komputer pokładowy
-
radio
-
immobilizer
-
lakier metallic
-
CD
-
elektrochrom. lusterka boczne
-
isofix
-
kurtyny powietrzne
-
MP3
-
wielofunkcyjna kierownica
Dodatkowe informacje
-
garażowany
-
serwisowany w ASO
-
Zarejestrowany w Polsce