słoneczne, przestronne, w doskonałej lokalizacji
- 17 Kwi 03:06
- Nr ogłoszenia: 73113825
1 / 7
- Oferta od osoby prywatnej
- Rynek wtórny
- Cena za m² 6721 zł/m²
- Powierzchnia 61 m²
- Zabudowa blok
- Liczba pokoi 3
- Materiał budynku wielka płyta
- Ogrzewanie sieć
- Rok budowy 1980
- Forma własności spółdzielcze własnościowe
- Piętro 4
- Liczba pięter 3 piętra i więcej
Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe, słoneczne i ustawne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W najbliższej okolicy znajdują się: przedszkole, plac zabaw, szkoła, boisko sportowe z bieżnią, galeria handlowa, liczne punkty usługowe, przystanki komunikacji miejskiej. Blisko do lasu z licznymi ścieżkami spacerowymi.
Salon i mniejsza sypialnia w kierunku wschodnim, z widokiem na drzewa i rozległy skwer z placem zabaw. Druga sypialnia i oddzielna kuchnia w kierunku zachodnim.
W mieszkaniu pozostają meble kuchenne i szafy w zabudowie (w przedpokoju i większej sypialni).
Do mieszkania przynależy piwnica.
Miejsca parkingowe ogólnodostępne na osiedlu.
Czynsz do spółdzielni ok. 800 zł.
Mieszkanie jest dostępne od zaraz.
Dodatkowe informacje
- balkon
- piwnica
- internet
- oddzielna kuchnia
- umeblowane
410 000 zł
6721 zł/m²
do negocjacji