słoneczne mieszkanie 60m2 z garażem - Węglin
- 27 Kwi 22:20
- Nr ogłoszenia: 73238411
1 / 12
- Oferta od osoby prywatnej
- Rynek wtórny
- Cena za m² 10719 zł/m²
- Powierzchnia 60.64 m²
- Zabudowa blok
- Liczba pokoi 3
- Materiał budynku pustak
- Ogrzewanie sieć
- Rok budowy 2016
- Forma własności własność
- Piętro 2
- Liczba pięter 3 piętra i więcej
Na sprzedaż komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 60,64 m², położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku z 2016 roku, na Węglinie.
Cena: 649 000 zł
Garaż podziemny: 95 000 zł (dodatkowo płatne)
Największe atuty:
3 niezależne pokoje – salon + 2 sypialnie
oddzielna, zamknięta kuchnia
mieszkanie dwustronne (przestrzałowe)
balkon od strony południowo-zachodniej – dużo słońca przez cały dzień
bardzo jasne i ustawne wnętrza
Standard i wyposażenie:
mieszkanie odświeżone rok temu
klasyczny, ponadczasowy styl
łazienka po odświeżeniu z dużą kabiną prysznicową
sprzedawane z pełnym umeblowaniem – gotowe do wprowadzenia od razu
Dodatkowe udogodnienia:
garaż podziemny 16,24 m² (wjazd od ulicy osiedlowej)
pilot do szlabanu – możliwość parkowania także przed blokiem
duża piwnica 5,80 m²
Lokalizacja – Węglin:
Spokojna, kameralna okolica – idealna dla rodzin.
Osiedle zamieszkałe głównie przez młode rodziny, z dala od ruchliwej ulicy.
W pobliżu:
sklepy: Biedronka, Lidl, Żabka
piekarnia, apteka, restauracje, McDonald's
siłownia
szkoła, przedszkole, żłobek
plac zabaw
kościół
ścieżki rowerowe
przystanek autobusowy
dworzec Lublin-Zachód
Do centrum ok. 6–7 km
Dodatkowe informacje:
czynsz: ok. 620 zł
ogrzewanie miejskie
dostępne od: 23.03.2026
Idealne mieszkanie dla osób, które szukają gotowego do zamieszkania lokalu w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta.
- umeblowane
650 000 zł
10719 zł/m²
do negocjacji