Siłownik do zmontowania D/A D25-40-1000 D25401000
1 / 3
  • Rok produkcji 2025
Przedmiotem ogłoszenia jest: Siłownik do zmontowania D/A D25-40-1000 Kategoria zastosowania: Do samodzielnego montażu Średnica tłoczyska: 25 mm Składa się z: - Kompletny zestaw do samodzielnego montażu - Instrukcja montażu - Bez mocowań Skok: 1000 mm Długość min.: 1146 mm Ciśnienie robocze max.: 250 BAR Typ mocowania - strona cylindra: Brak elementu montażowego Średnica gwintu mocowania - strona cylindra: 3/8 cal Typ mocowania - strona tłoczyska: Brak elementu montażowego Predkość max. tłoczyska: 0,1 m/s Średnica zew.: 50 mm Temperatura robocza min.: -25 °C Temperatura robocza max.: 85 °C Ciśnienie nominalne: 200 BAR Obróbka powierzchni tłoczyska: Chromianowana Materiał cylindra: Stal nierdzewna 52.0 Klasa tolerancji materiału cylindra - kod: H10 Materiał tłoczyska: Stal 20MnV6 Gładkość powierzchni tłoczyska: 0,2 µm Materiał nakrętki głowicy: Żeliwo Materiał przyłącza oleju: Stal Średnica wew. przyłączy oleju: 17 mm Materiał pierścienia prowadzącego: Tworzywo sztuczne Wymiar od końca cylindra do końca tłoczyska: 45 mm Wymiar od osi przyłącza oleju do końca cylindra - strona tłoczyska: 47 mm Średnica cylindra wew.: 40 mm Obróbka powierzchniowa: Brak Istnieje możliwość wysyłki kurierem za pobraniem. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty!