-
Oferta od
osoby prywatnej
-
Marka
Romet
-
Stan
używane
-
Lakier
akryl
-
Typ silnika
czterosuwowy
-
Typ
skuter
-
Rok produkcji
2008
-
Przebieg
3500 km
-
Pojemność silnika
80 cm³
-
Moc
10 KM
-
Paliwo
benzyna
-
Stan techniczny
nieuszkodzony
-
Skrzynia biegów
bezstopniowa
-
Rodzaj napędu
pas napędowy
-
Faktura
nie
-
Pochodzenie
kupiony w polskim salonie
-
Kolor
grafitowy
Historia pojazdu
Sprawdź ten pojazd przed zakupem. Pobierz raport
Pobierz raport
Dostawa
Chcesz kupić z dostawą? Z Clicktrans wyślesz w dowolne miejsce.
Wyceń transport
Romet 717 set
Wał power force wzmacniany
Łożyska Skf wszystkie wymienione w silniku
Uszczelniacze narraku
Wariator wm hight speed
Rolnik 7.3g Leo Vince
Pasek polini
Dzwoń seria pomalowany
Sprzęgło seria ale sprężyny chyba zmieniane były na niebieskie
Gaźnik power force swierzo wyczszony
Kruciec lekko powiększony
Głowica Moretti premium parts z dużymi zaworami
Tłok cylinder power force 80
Zawory 80 power force
Rozrząd 101 octane
Pompa oleju 101 octane
Modol programowalny z 9 albo 10 mapami
Nowy akumulator ale albo do naładowania albo śmietnik nie wiem nie ładowałem stał przez zimę
Podwyżka amortyzatora bodajże TNT nie widać na zdjęciu
Nowa opona tył
Nowe klocki tył i przód
Nowa linka licznika
Nowe kierunkowskazy tylnie
Nowa ośka wahacza
Nowe tuleje wahacza
Nowe tuleje silnika
Zapłon nowy
Wydech przelot
Nowa kanapa nie widoczna na zdjęciu
Manetki Charris doti customy
Opona przód po serwisie wsensie na nowo założona i nowy wentyl
Wentyle czerwone ładnie koponija się bo pokrywa i pojedyncze plastiki też są czerwone i to taki fajny czerwony cukierkowy
Nowy mechanizm kopki 101 octane
Tablica na zdjęciu jest przy lampie tymczasowo
Nowy regulator napięcia przerywacz kierunkowskazów i wogule połowa nowej elektryki
Do skutera dorzucam z 2-3 kartony części które mi zostały nie które nowe nie które urzywane. Czesci do silnika, plastiki i duperele sporo tego,
Mankament skutera jest 1 lakier jest położony nowy ale nie jest idealny lecz no mi to nie przeszkadza a jak by go wypolerował i dał bezbarwny to powinno być git tak to reszta hula przeszedł on generalny remont ok 500km temu olej wymieniany regularnie motul w szkrzyni mannol troche go dopieścić i będzie lała papiery na OC ma pt podbijam w tym tygodniu więc będzie swierze nie miałem czasu na to żeby to zrobić
Na zdjęciu jest trochę taki może zakurzony bo ostatnio dużo robię w garażu ale tak to ładnie wygląda
I trochę z zdjęcia gorzej niż aktualnie bo poprawiałem dużo rzeczy wstawiłem podwyżkę i składam go jeszcze ale w tym tygodniu kończę jeśli kogoś zainteresowało to pisać priv wszystko co mi zostalo w nim do zrobienia robie na bierząco cena do nego LUB WYMIENIE ZA INNY MOTOR MOGE DOPŁACIĆ
Skuter pali jedzie mogę wysłać nagranie
Wyposażenie dodatkowe
-
ABS
-
elektryczny starter
-
kufry
-
bagażnik
-
radio
Dodatkowe informacje
-
tuning
-
zarejestrowany w Polsce
-
garażowany
-
serwisowany w ASO
-
bezwypadkowy