Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Prywatnie! Na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie w sercu Łodzi.

1 / 10
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 9630 zł/m²
  • Powierzchnia 54 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 3
  • Materiał budynku cegła
  • Ogrzewanie sieć
  • Forma własności własność
  • Piętro 1
  • Liczba pięter 3 piętra i więcej
Witam. Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Koziny o powierzchni 54,16 m². Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w ocieplonym bloku z cegły. Wnętrze umeblowane, co pozwala na szybkie wprowadzenie się. W bloku jest komórka lokatorska, a także suszarnia i rowerownia. Składa się z: * Salon z wyjściem na balkon typu Loggia * 3 osobnych pokoi * otwartej kuchni * łazienki z dużym oknem * przedpokój Mieszkanie sprzedawane prywatnie. Dla zainteresowanych więcej informacji udzielę telefonicznie. Nie odpowiadam na sms Gorąco zapraszam do kontaktu!

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 112
Zgłoś nadużycie
519 999 zł 9630 zł/m²
do negocjacji

Michał

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Paź 2025