Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Pruszków | Mieszkanie | 51,6m2 | 2 Pokoje | 2017r | WKD | Winda | Garaż po…

1 / 8
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 15961 zł/m²
  • Powierzchnia 52 m²
  • Liczba pokoi 2
  • Rok budowy 2017
  • Piętro 2
  • Liczba pięter 3 piętra i więcej
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Mieszkanie w centrum Pruszkowa, 6 minut do WKD 2-pokojowe mieszkanie w bloku z 2017 roku z windą oraz garażem podziemnym: duży salon z aneksem kuchennym (28,14 m^2) sypialnia (13,56 m^2) ze zrobioną na wymiar szafą łazienka (4,86 m^2) hol (5,08 m^2) loggia (5,10 m^2) W cenie zostaje zabudowa AGD (zmywarka, lodówka, pralka). Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń. Świetna lokalizacja, w okolicy basen, szkoła, sklepy. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym (opcjonalnie 50 000 zł). Proszę o kontakt w godzinach 08.00 - 20.00. Sprzedaż bezpośrednia - kontakt z agencją proszę tylko z zainteresowanym kupującym. Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.****************

Dodatkowe informacje

  • balkon
  • internet

Skontaktuj się

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 12 | Numer: SPI_41738
Zgłoś nadużycie
830 000 zł 15961 zł/m²

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Pruszków mazowieckie Zobacz na mapie »

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Pruszków mazowieckie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali
odwlasciciela.pl - ogłaszanie nieruchomości
38-440 Iwonicz
Zobacz na mapie

Godziny otwarcia

teraz otwarte
  • Poniedziałek - Piątek09:00 - 17:00