Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

Domy podkarpackie

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia (283)

    • Dom wolnostojący do sprzedania 100m2 Grabownica Starzeńska

      Obserwuj

220 000 zł

      Pow.: 100 m² Działka: 1 900 m² Zabudowa: wolnostojący

    • Do sprzedaży dom wolnostojący Dobieszyn 148m

      Obserwuj

    • Do sprzedaży dom wolnostojący Dobieszyn 148m

      920 000 zł

      Pow.: 148 m² Działka: 1 200 m² Zabudowa: wolnostojący

    • Dom na ulicy Krupieckiej w Narolu

      Obserwuj

    • Dom na ulicy Krupieckiej w Narolu

      299 000 zł

      Pow.: 89 m² Działka: 962 m² Zabudowa: wolnostojący

    • Oferta sprzedaży domu wolnostojącego Szczepańcowa 170m2

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży domu wolnostojącego Szczepańcowa 170m2

      639 000 zł

      Pow.: 170 m² Działka: 1 500 m² Zabudowa: wolnostojący

    • Dom szeregowy Głowienka 90m2

      Obserwuj

    • Dom szeregowy Głowienka 90m2

      280 000 zł

      Pow.: 90 m² Działka: 378 m² Zabudowa: szeregowa

    • Dom wolnostojący 200m2 Ustrobna

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący 200m2 Ustrobna

      479 000 zł

      Pow.: 200 m² Działka: 1 500 m² Zabudowa: wolnostojący

    • Dom wolnostojący 147m2 Rzeszów Budziwojska

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący 147m2 Rzeszów Budziwojska

      510 000 zł

      Pow.: 147 m² Działka: 811 m² Zabudowa: wolnostojący

    • Dom wolnostojący sprzedam 180 metrów Jedlicze

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący sprzedam 180 metrów Jedlicze

      460 000 zł

      Pow.: 180 m² Działka: 15 m² Zabudowa: wolnostojący

    • Kamienicę sprzedam Ustrobna 171.12m2

      Obserwuj

    • Kamienicę sprzedam Ustrobna 171.12m2

      689 000 zł

      Pow.: 171 m² Działka: 260 m² Zabudowa: szeregowa

    • Sprzedam dom bliźniak 125 metrów Uherce Mineralne

      Obserwuj

    • Sprzedam dom bliźniak 125 metrów Uherce Mineralne

      680 000 zł

      Pow.: 125 m² Działka: 2 000 m² Zabudowa: bliźniak

    • Dom Żarnowa 90m2

      Obserwuj

    • Dom Żarnowa 90m2

      175 000 zł

      Pow.: 90 m² Działka: 2 500 m² Stan: do remontu

    • Dom wolnostojący 60m2 Solina

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący 60m2 Solina

      450 000 zł

      Pow.: 60 m² Działka: 298 m² Zabudowa: wolnostojący

    • Oferta sprzedaży domu wolnostojącego 180m2 Mokre

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży domu wolnostojącego 180m2 Mokre

      669 000 zł

      Pow.: 180 m² Działka: 1 900 m² Zabudowa: wolnostojący

    • Sprzedaż domu wolnostojącego 100 metrów Bączal Dolny

      Obserwuj

    • Sprzedaż domu wolnostojącego 100 metrów Bączal Dolny

      449 000 zł

      Pow.: 100 m² Działka: 2 940 m² Zabudowa: wolnostojący

    • Oferta sprzedaży domu wolnostojącego Długie 100m2

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży domu wolnostojącego Długie 100m2

      220 000 zł

      Pow.: 100 m² Działka: 1 800 m² Zabudowa: wolnostojący

    • Dom 204 m² z duszą | 36 ar przy lesie | Nowa Sarzyna | Bez prowizji PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Dom 204 m² z duszą | 36 ar przy lesie | Nowa Sarzyna | Bez prowizji

      749 000 zł

      Pow.: 204 m² Działka: 3 602 m² Zabudowa: wolnostojący

    • Dom w Trzcianie PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Dom w Trzcianie

      530 000 zł

      Pow.: 100 m² Działka: 7 900 m² Zabudowa: gospodarstwo

    • Dom na Pogórzu Przemyskim (zalążek Bieszczad) PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Dom na Pogórzu Przemyskim (zalążek Bieszczad)

      329 000 zł

      Pow.: 94 m² Działka: 1 000 m² Zabudowa: szeregowa

    • Budziwojska 3 | szeregówka 83,86 m2 z ogródkiem

      Obserwuj

    • Budziwojska 3 | szeregówka 83,86 m2 z ogródkiem

      599 000 zł

      Pow.: 84 m² Działka: 20 m² Zabudowa: szeregowa

    • Dom wolnostojący Śliwnica 80m2

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący Śliwnica 80m2

      110 000 zł

      Pow.: 80 m² Działka: 18 100 m² Zabudowa: wolnostojący

    • Dom 150m2 Różanka

      Obserwuj

    • Dom 150m2 Różanka

      620 000 zł

      Pow.: 150 m² Działka: 25 500 m² Cena za m²: 4 133 zł/m²

    • Oferta sprzedaży domu wolnostojącego 115 metrów Bukowsko

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży domu wolnostojącego 115 metrów Bukowsko

      470 000 zł

      Pow.: 115 m² Działka: 1 500 m² Zabudowa: wolnostojący

    • Oferta sprzedaży domu wolnostojącego 117.1m2 Strzyżów

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży domu wolnostojącego 117.1m2 Strzyżów

      860 000 zł

      Pow.: 117 m² Działka: 1 086 m² Zabudowa: wolnostojący

    • Dom wolnostojący 270m2 Iwla

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący 270m2 Iwla

      1 250 000 zł

      Pow.: 270 m² Działka: 2 900 m² Zabudowa: wolnostojący

    • Dom w zabudowie szeregowej 105,39 m2 | Przemyśl

      Obserwuj

    • Dom w zabudowie szeregowej 105,39 m2 | Przemyśl

      721 113 zł

      Pow.: 105 m² Zabudowa: szeregowa Typ: mieszkalny

    • Dom w centrum Jarosławia | ul. Przygrodzie | 131m2| działka 952 m²

      Obserwuj

759 000 zł

      Pow.: 131 m² Działka: 952 m² Zabudowa: wolnostojący

    • Dom wolnostojący 69m2 Czeluśnica

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący 69m2 Czeluśnica

      199 000 zł

      Pow.: 69 m² Działka: 590 m² Zabudowa: wolnostojący

    • Sprzedaż domu szeregowego 104m2 Kołaczyce

      Obserwuj

    • Sprzedaż domu szeregowego 104m2 Kołaczyce

      578 000 zł

      Pow.: 104 m² Działka: 327 m² Zabudowa: szeregowa

    • Dom wolnostojący 180m2 Besko Wiejska

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący 180m2 Besko Wiejska

      850 000 zł

      Pow.: 180 m² Działka: 20 m² Zabudowa: wolnostojący

    • Oferta sprzedaży domu wolnostojącego 258m2 Moderówka

      Obserwuj

    • Oferta sprzedaży domu wolnostojącego 258m2 Moderówka

      490 000 zł

      Pow.: 258 m² Działka: 2 500 m² Zabudowa: wolnostojący

    • Dom wolnostojący Krościenko Wyżne 62m2

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący Krościenko Wyżne 62m2

      210 000 zł

      Pow.: 62 m² Działka: 761 m² Zabudowa: wolnostojący

    • Dom na sprzedaż 169m2 Strzyżów

      Obserwuj

    • Dom na sprzedaż 169m2 Strzyżów

      739 000 zł

      Pow.: 169 m² Działka: 511 m² Cena za m²: 4 372 zł/m²

    • Dom wolnostojący 80m2 Święcany

      Obserwuj

    • Dom wolnostojący 80m2 Święcany

      149 000 zł

      Pow.: 80 m² Działka: 1 100 m² Zabudowa: wolnostojący

Wyniki: 61-120
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?