Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Dom wolnostojący 114.2m Grodzisko

1 / 6
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 4859 zł/m²
  • Powierzchnia 114.2 m²
  • Powierzchnia działki 1921 m²
  • Zabudowa wolnostojący
  • Rok budowy 2023
  • Liczba pokoi 3
  • Typ mieszkalny
Nowoczesne domy - gotowe szybciej niż myślisz Te domy już powstają możesz wejść do gotowego miejsca w stanie deweloperskim i wykończyć je dokładnie po swojemu. Spokojna okolica, widok na zielone wzgórza i przestrzeń. Tylko 10 minut od Strzyżowa, a codziennie budzisz się z dala od hałasu i ciasnej zabudowy. Co zyskujesz? nowoczesny dom parterowy wygoda bez schodów dużą działkę dającą prywatność i przestrzeń garaż dwustanowiskowy i ogrodzenie w cenie ogrzewanie podłogowe komfort własna studnia i szambo większa niezależność udział w drodze wewnętrznej i wygodny dojazd Dostępne domy: Mokka 17 Plus 114,12 m | działka 0,1921 ha Alexandria Rex 108 m | działka 0,1681 ha Mokka 17 Plus 114,12 m | działka 0,1573 ha Mokka 17 Plus 114,12 m | działka 0,1591 ha Nie czekaj na budowę od zera. Wybierz dom, który już dziś może stać się Twoim miejscem na przyszłość. W przypadku realizacji transakcji pobieramy wynagrodzenie za usługę pośrednictwa Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Skontaktuj się

NIERUCHOMOŚCI EWELINA MACHNICA

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 37 | Numer: SPI_2708
Zgłoś nadużycie
555 000 zł 4859 zł/m²

NIERUCHOMOŚCI EWELINA MACHNICA

Na Sprzedajemy.pl od Sie 2020
Grodzisko podkarpackie Zobacz na mapie »

NIERUCHOMOŚCI EWELINA MACHNICA

Na Sprzedajemy.pl od Sie 2020
Grodzisko podkarpackie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

NIERUCHOMOŚCI EWELINA MACHNICA
Strzyżów 13
38-100 Strzyżów
Zobacz na mapie
tel.: 728362322

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek09:00 - 18:00