Oś hamowna A7064530G1700E
1 / 2
  • Rok produkcji 2025
Przedmiotem ogłoszenia jest: Oś hamowna Ilość otworów montażowych: 6 Średnica gwintu otworów/śrub montażowych koła: M18 Średnica rozstawu otworów/śrub montażowych koła: 205 mm Średnica centralnego otworu osadzenia piasty koła: 160 mm Nośność max. przy 25 km/h, oś pojedyncza: 6000 kg Nośność max. przy 25 km/h, oś podwójna: 6000 kg Nośność max. przy 25 km/h, oś tandem: 5100 kg Nośność max. przy 40 km/h, oś pojedyncza: 5100 kg Nośność max. przy 40 km/h, oś podwójna: 5100 kg Nośność max. przy 40 km/h, oś tandem: 4300 kg Typ łożyska: Rolkowe Typ łożyska - kod: 30208 Długość całkowita: 1700 mm Średnica hamulców: 300 mm Szerokość szczęki/okładziny hamulca: 60 mm Szerokość kwadratu stabilizatora/łącznika: 70 mm Istnieje możliwość wysyłki kurierem za pobraniem. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty!