Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Okazja! Kawalerka na 1. Piętrze do własnej aranżacji

1 / 2
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 2829 zł/m²
  • Powierzchnia 35 m²
  • Zabudowa kamienica
  • Liczba pokoi 1
  • Materiał budynku cegła
  • Pokrycie dachu blacha
  • Piętro 1
  • Liczba pięter 2 piętra
Witam oferuje mieszkanie rozkładowe położone w Czeladzi przy ul. Legionów 8 na pierwszym piętrze w familoku. Mieszkanie z potencjałem własnej aranżacji. Widna kuchnia i łazienka. Dwa okna w salonie pozwalają wydzielić dodatkową sypialnie. W mieszkaniu komplet mebli dębowych łóżko 2x2 szafa czterodrzwiowa, dwie szafki nocne i toaletka z lustrem rozkładanym vintage

Skontaktuj się

Sebastian

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 391
Zgłoś nadużycie
99 000 zł 2829 zł/m²

Sebastian

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Paź 2025