Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ogłoszenie dom szeregowy 164m2 Białystok

1 / 7
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 5474 zł/m²
  • Powierzchnia 163.5 m²
  • Powierzchnia działki 250 m²
  • Zabudowa szeregowa
  • Liczba pięter 2 piętra
  • Rok budowy 2025
  • Liczba pokoi 4
  • Typ mieszkalny
Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane na os. Zawady. Domy są w stanie deweloperskim. Dostępne są 4 segmenty: 1. Segment nr 11 (środkowy) Cena: 895.000zł Powierzchnia użytkowa: 145.75m2 Powierzchnia całkowita: 163,5m2 Powierzchnia działki: 250m2 2. Segment nr 20 (środkowy) Cena: 895.000zł Powierzchnia użytkowa: 145.75m2 Powierzchnia całkowita: 163,5m2 Powierzchnia działki: 250m2 3. Segment nr 22 (skrajny) Cena: 999.000zł Powierzchnia użytkowa: 112,1m2 Powierzchnia całkowita: 130,4m2 Powierzchnia działki: ok. 296m2 4. Segment nr 24 (skrajny) Cena: 1.199.000zł Powierzchnia użytkowa: 133,8m2 Powierzchnia całkowita: 150,44m2 Powierzchnia działki: ok.466m2 Wszelkie szczegóły dot. nieruchomości znajdą państwo w galerii. Zapraszam na prezentację. Jeśli ta nieruchomość nie spełnia wszystkich oczekiwań - skontaktuj się z nami. Pokażemy również inne oferty dopasowane do Twoich potrzeb, w tym takie, które nie są jeszcze publikowane.

Skontaktuj się

em5 nieruchomości

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 945 | Numer: SPI_488940
Zgłoś nadużycie
895 000 zł 5474 zł/m²

em5 nieruchomości

Na Sprzedajemy.pl od Sie 2016
Białystok podlaskie Zobacz na mapie »

em5 nieruchomości

Na Sprzedajemy.pl od Sie 2016
Białystok podlaskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

em5 nieruchomości
Bohaterów Getta 5 / 3U
15-450 Białystok
Zobacz na mapie
tel.: 796785785

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek09:00 - 16:00