Cena za m²
167 zł/m²
-
Powierzchnia
1047 m²
-
Szerokość
31 m
-
Długość
34 m
-
Typ
budowlana
Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.
Polecam Państwu działkę w Wólce Poduchownej koło Białegostoku. Działka położona w malowniczej okolicy na skraju Puszczy Knyszyńskiej, w pobliżu nowych i budowanych domów jednorodzinnych. Jest to niewątpliwa gratka dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu - w pobliżu znajduje się wiele tras rowerowych, spacerowych, oraz miejsc do wędkowania i grzybobrania.
- powierzchnia: 1047 m2
- kształt: kwadrat: około 34 m x 31 m
- prąd: ok. 60 m2 od działki
- warunki zabudowy: wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny
- położenie: teren płaski
- dojazd: droga gruntowa do asfaltu ok. 400 m
cena sprzedaży: 175 000,00 zł
Jeśli ta nieruchomość nie spełnia wszystkich oczekiwań - skontaktuj się z nami. Pokażemy również inne oferty dopasowane do Twoich potrzeb, w tym takie, które nie są jeszcze publikowane.