Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Oferta sprzedaży działki Dobrzewino 1667m2

1 / 6
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 251 zł/m²
  • Powierzchnia 1667 m²
  • Szerokość 30 m
  • Długość 55 m
  • Typ budowlana
  • Droga utwardzona
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1659 m², położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy, na rozwijającym się  osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Dobrzewino w gminie Szemud. Nieruchomość objęta MPZP MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka w kształcie prostokąta, nachylona, posadowiona w  pobliżu szkoły podstawowej, oraz przedszkola, idealna  na postawienie domu dla rodziny. Porośnięta małymi krzakami i samosiejkami ( do usunięcia). Mediów w drodze ( gminnej) przy nieruchomości:  prąd, woda, kanalizacja i gaz. W niedalekiej odległości przystanki komunikacji miejskiej, zapewniające dojazd do pobliskich miejscowości, centrum Dobrzewina do Chwaszczyna i Wejherowa. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie lasów, nie daleko jezioro Tuchomskie, doskonałe miejsce dla osób ceniących ciszę i bliskość natury. Atutem działki jest dobre położenie, pełna infrastruktura handlowo- usługowa, szkoła, przedszkole, komunikacja miejska i łatwy i szybki dojazd do Trójmiasta. Więcej informacji u opiekuna oferty, polecam i zapraszam na prezentację.

Skontaktuj się

Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 30 | Numer: SPI_DJ248280
Zgłoś nadużycie
420 000 zł 251 zł/m²

Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma

Na Sprzedajemy.pl od Lut 2018
Dobrzewino pomorskie Zobacz na mapie »

Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma

Na Sprzedajemy.pl od Lut 2018
Dobrzewino pomorskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma
ul. Miszewskiego 16, II piętro
80-239 Gdańsk
Zobacz na mapie
tel.: 585207330