Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Odstąpię prawa do działki Świnoujście

1 / 7
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 142 zł/m²
  • Powierzchnia 485 m²
  • Typ rekreacyjna
  • Ogrodzenie metalowe
Sprzedam prawa do działki rod nad zalewem w Świnoujściu całoroczna woda i prąd i wjazd na działkę cały rok. Domek na działce ma 7×7 metrów Taras na zewnątrz 7×3 metry Magazynek 4x2 Domek jest ocieplony w zimę spałem jak było -12 stopni Domek jest podniesiony 40 cm Nowa instalacja elektryczna Działka po remoncie zostało pomalować zewnątrz i panele w sypialni. Nowa kuchnia płytki dach podłogi. Każdy może nabyć działkę z całej Polski 4 km do morza 1 km do zalewu 2 km do Niemiec 400 metrów do Autobusów jeden jedzie na PKP drugi wzdłuż wybrzeża morza. W domku jest duży salon z kuchnią sypialnia łazienka obok domku domek narzędziowy.

Media

  • prąd
  • woda
  • szambo

Skontaktuj się

Tadeusz Mazur

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 16
Zgłoś nadużycie
69 000 zł 142 zł/m²

Tadeusz Mazur

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Gru 2018
Świnoujście zachodniopomorskie Zobacz na mapie »