Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Domy > Sprzedaż

Nowy dom parterowy 175m2 działka 1000m2 Sulejów gm. Jadów Okazja!

  • 11 Kwi 20:00
  • Nr ogłoszenia: 73229420
1 / 12
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek pierwotny
  • Cena za m² 4851 zł/m²
  • Powierzchnia 175 m²
  • Powierzchnia działki 1000 m²
  • Zabudowa wolnostojący
  • Typ mieszkalny
Nowy dom 125 m² + poddasze | działka 1000 m² | Sulejów | 849 000 zł Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim, położony w spokojnej, zielonej okolicy w Sulejowie. Inwestycja obejmuje tylko dwa domy, co gwarantuje kameralność i komfort. ? Układ pomieszczeń: – salon z jadalnią ok. 35 m² – 3 sypialnie – oddzielna kuchnia + spiżarnia – łazienka + WC – wiatrołap i komunikacja – poddasze do własnej aranżacji (ok. 50 m²) ? Najważniejsze informacje: ✔ powierzchnia parteru: 125 m² ✔ działka: 1000 m² ✔ stan: deweloperski ✔ światłowód ✔ spokojna okolica, dużo zieleni ✔ tylko 2 domy w inwestycji ? Lokalizacja: Sulejów – idealne miejsce dla osób szukających ciszy i przestrzeni, z dobrym dojazdem do miasta. ? Cena: 849 000 zł Etap Fundamentów, oddanie IV kwartał 2026

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

849 000 zł 4851 zł/m²