Nieruchomość - działka z budynkiem SPRZEDAM
- 05 Kwi 12:04
- Nr ogłoszenia: 72980647
1 / 6
- Oferta od osoby prywatnej
- Rynek wtórny
- Cena za m² 1420 zł/m²
- Powierzchnia 528 m²
- Typ inwestycyjna
Dzialkę z budynkiem do remontu, przebudowy, modernicacji na terenie mista Leszna, do celów usługowo-handlowo-mieszkaniowych sprzedam.
Powierzchnia 528 metrów kwadratowych.
750 000 zł
1420 zł/m²
do negocjacji