-
Obserwuj
-
Opel Astra F 1.6 Kombi 1.6i benzyna hak
…Sprzedam Opel Astra Kombi. Zabytkowy, historia. Cena do uzgodnienia. Kontakt tylko telefoniczny. Nie odczytuję SMS…
4 500 złdo negocjacjiOSOBA PRYWATNA
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…Sprzedam Opel Astra Kombi. Zabytkowy, historia. Cena do uzgodnienia. Kontakt tylko telefoniczny. Nie odczytuję SMS…
Obserwuj
…Do sprzedania Opel Astra III H w wersji kombi z bardzo oszczędnym i niezawodnym silnikiem 1.7 CDTI (diesel) w…
Obserwuj
…Na sprzedaż Opel Astra K z 2020 roku, z silnikiem 1.2 Turbo o mocy 145 KM. Samochód zadbany, w bardzo dobrym stanie…
Obserwuj
…Opel Astra J Sedan 1.4 Turbo 140 KM – 1 właściciel, polski salon Cena: 39 900 zł Na sprzedaż Opel Astra J Sedan z…
Obserwuj
…Sprzedam Opla Astrę J LIFT z 2013 roku, z silnikiem benzynowym 1.4 Turbo o mocy 140 KM i przebiegiem 160 tys. km…
Obserwuj
…Sprzedam opla Astrę 1.7 disel CTDI,- silnik Isuzu Japoński -GM, bez żadnych wycieków ,bardzo oszczędny, pali 5 l…
Obserwuj
…zostanie wystawiona faktura vat 23% Cena brutto. Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej 2% PCC-3. Więcej informacji pod…
Obserwuj
…Sprzedam Opla Astrę Rok prod 2014 Przebieg 210000 1.4Turbo Po serwisie olejowym. Spowadzona z Belgii zarejestrowana i ubezpieczona…
Obserwuj
…Saprzedam OPEL ASTRA 1,6 ECOTEC 2016r klimatyzacja wspom,kierownicy el.szyby abs radio cent,zamek mozliwa zamiana…
Obserwuj
…Sprzedam samochod Opel Astra 1.7 cdti. Samochód w stanie dobrym, jezdny W 2024 wymieniono sprzęgło z kołem…
Obserwuj
…Sprzedam opla astre 1.7 dizel rok 2003rok wszystko sprawne opłaty aktualne cena do negocjacji telefon 608109567…
Obserwuj
…Sprzedam Opla Astrę kombi rok 2012. Przebieg 158 tyś. Silnik 1.7 diesel dynamiczny i ekonomiczny…
Obserwuj
…Dzień dobry do sprzedania Opel Astra 1.6 benzyna plus gaz z 2005 roku samochód w stanie dobrym Więcej pod 7*8*8*4*3*7*7*4*1…
Obserwuj
…Witam, sprzedam Opel Astra 1.7 diesel, auto w dobrym stanie, spalanie mieści się w 5l . Auto w codziennym użytkowaniu…
Obserwuj
…Witam sprzedam astrę h 1.7cdti 110km2008r auto odpala skrzynia m32 całość lub części więcej info pod nr telefonu…
Obserwuj
…Silnik 1.6 115km , orginalny przebieg 173 , klimatyzacja sprawna , ciemne szyby , hak , auto czyste gotowe do rejestracji. 519694719…
Obserwuj
…Auto sprowadzone z Niemiec przebieg 187000 1.6 benzyna zwykły motor środek do ogarnięcia silnik podczas jazdy traci moc auto w pierwszym lakierze…
Obserwuj
…Sprzedam opla astrę kombi . Bardzo dobry silnik 1'6 115 km. Samochód niezawodny, rodzinny,duży bagażnik.Wszystko…
Obserwuj
…Sprzedam opel astra 1.3 CDTI auto bez wkładu nie sprzątane nie cudowane poruszam się nim codziennie do pracy . Więcej info pod nr tel…
Obserwuj
…Sprzedam Opel Astra 1,6 benzyna Przebieg 120 tyś Użytkowany przez kobietę Rok 2004 Problem z odpalaniem Ważny przegląd Opony zimowe w b.dobrym stanie…
Obserwuj
…Opel Astra H 1.9CDTI. 120km silnik ładnie chodzi,ale zgubiłem parę dni temu kluczyk, auto otwarte, do tego 5 i 6 bieg nie wchodzi…
Obserwuj
…sprzedam opel astra silnik 1,7 diesel przebieg 312 tyś km samochód zarejestrowany ważne oc i przegląd wspomaganie…
Obserwuj
…Witam mam do zaoferowania opel astra 1.6 auto od osoby prywatnej gotowe do jazdy ważny przegląd i OC. Auto posiada normalne ślady użytkowania. W aucie nie było palone…
Obserwuj
…witam posiadam do sprzedania opla astra z silnikiem 1.9 dti bardzo dobrze sie spisuje posiada ABS, elektrycze szyby…
Obserwuj
…opel astra 1,4 T rok produkcji 29 .12.2016 rejestracja 2017, 2 właściciel przebieg 197000 świeżo po przeglądzie i ubezpieczeniu do 12 .26 r więcej pod nr 601386027…
Obserwuj
…sprzedam opel astra silnik 1.6 benzyna przebieg 244 tyś km samochód zarejestrowany opłacony do jazdy ważne oc i…
Obserwuj
…Astra z 2004 roku. Silnik 1.4 ECOTEC o mocy 90KM - trwała i generalnie bardzo udana jednostka benzynowa. Skrzynia…
Obserwuj
…Sprzedam Astrę J 2011 1.6 MPI 115KM. Zarejestrowany i ubezpieczony. Podgrzewane siedzenia i kierownica. Zapraszam…
Obserwuj
…Opel astra 1.6 ecoflexi palący prawdopodobnie przytarty silnik. Więcej informacji udziele telefonicznie…