-
Obserwuj
-
Wozidło budowlane terex 9tony
…sprzedam wozidło budowlane 9 tony terex ,wozidło w bardzo dobrym stanie .gotowe do pracy .silnik deutz.bez wyciekow dobre opony.wiecej pod nr 513159225…
56 700 złOSOBA PRYWATNA
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…sprzedam wozidło budowlane 9 tony terex ,wozidło w bardzo dobrym stanie .gotowe do pracy .silnik deutz.bez wyciekow dobre opony.wiecej pod nr 513159225…
Obserwuj
…Sprzedam wozidło budowlane 6T w bdb stanie. 4x4 Nowe opony. Cena netto. Silnik JCB…
Obserwuj
…Witam. Sprzedam wozidło Terex TA 30 z roku 2001. Wozidło sprawne technicznie. Zapraszam…
Obserwuj
…Witam. Do sprzedania wozidło gąsienicowe samozaładunkowe 1t. Wozidło posiada obrotnice plus samozaladunek. Silnik…
Obserwuj
…Witam. Do sprzedania wozidło gąsienicowe samozaładunkowe 1t. Wozidło posiada obrotnice plus samozaladunek. Silnik…
Obserwuj
…Sprzedam wozidło budowlane THWAITES 6 ton maszyna sprowadzona nie ekspatowana w Polsce maszyna cała w oryginale ogumienie bardzo dobre rok produkcji 2015…
Obserwuj
…Witam , Mam do sprzedania wozidło budowlane firmy bergmann gotowe do pracy Cena do negocjacji Jeśli telefon…
Obserwuj
…Sprzedam wozidło kabinowe budowlane 9 Ton, maszyna w pełni sprawna, mocna i szybka. Wozidło 4 biegowe, silnik Cummins. Faktura Vat cena netto do negocjacji. Tel. 790 687 757…
Obserwuj
…Do sprzedania wozidło budowlane Benfordz 2005r. Ładowność 3 tony, waga maszyny 2.4t. Napęd 4x4, silnik deutz 3 cylindrowy chłodzony powietrzem. Więcej info 662. /.577. /.361…
Obserwuj
…Wozidło budowlane 9FT 9 ton 2017r 2000mtg -wywrot na wprost -napęd 4x4 -skrzynia z rewersem -przebieg 2000mtg…
Obserwuj
…Sprzedam wozidło budowlane Thwites Mach 573 2018r -wywrot z obrotem -przebieg 2100mtg -napęd 4x4 -ładowaność 3000kg…
Obserwuj
…Sprzedam wozidło AUSA D 150 AHG – 2015 rok Na sprzedaż wozidło budowlane AUSA D 150 AHG w bardzo dobrym stanie…
Obserwuj
…Wozidło Budowlane 2 tony ładowności Waga 2300 Produkcji szwajcarskiej Silnik DEUTZ 2 cylindry Skrzynia biegów HURT…
Obserwuj
…Wozidło budowlane obrotowe Mecalac TA6s, z 2018 roku o ładowności 6 ton z przepracowanymi 1325 motogodzinami…
Obserwuj
…Sprzedam Wozidło Neuson 6001 ,6 ton obrotowe, Rok 2013, przepracowane 2000 godzin. Cena do negocjacji 73000 zł netto VAT od faktury. Możliwa zamiana…
Obserwuj
…Benford Terex 9000PTR wozidło budowlane 9 ton rok produkcji 2005 ładowność 9000 kg waga 4888 kg napęd diesel silnik…
Obserwuj
…Sprzedam wozidło budowlane Thwites Mach 580 2018r 1300mtg automat -skrzynian automat z rewersem -wywrot z obrotem…
Obserwuj
…Sprzedam wozidło budowlane Thwites Mach 866 2015r -wywrot z obrotem -przebieg 3100mtg -napęd 4x4 -ładowaność 6000kg…
Obserwuj
…NOWE SPALINOWE WOZIDŁO BUDOWLANE: - silnik spalinowy LONCIN 9KM - napęd na wszystkie 6 kół - ładowność 600kg…
Obserwuj
…witam na sprzedaż posiadam wozidło budowlane THWAITEST 3T z napędem 4x4. Ma swoje lata ale robi robotę. Więcej informacji pod nr telefonu 573-740-490 …
Obserwuj
…Benford 6005CSFLLA wozidło budowlane 6 ton rok produkcji 2007 odczyt z licznika +/- 6148 mth ładowność 6000 kg waga…
Obserwuj
…Wozidło budowlane Thwaites MACH690 9 TON rok produkcji 2014 ładowność 9000 kg waga 4740 kg napęd diesel silnik…
Obserwuj
…Sprzedam wozidło budowlane JCB 6ST 2020r 6 ton obrotowe 1600 mtg -krypa obrotowa -napęd 4x4 -skrzynia z rewersem…
Obserwuj
…Sprzedam wozidło kabinowe budowlane 9-cio tonowe, Benford, rok 2009. Maszyna w pełni sprawna gotowa do pracy…
Obserwuj
…Wozidło yanmar c10r 1994 silnik diesla yanmar pompa oleju hydraulicznego yanmar wozidło mało pracowało co widać po…
Obserwuj
…Sprzedam wozidło budowlane 3tony Terex 3001KFA Rok prod 2007 Waga 2260kg Ładowność 3000kg Silnik 4-cylindry Kubota Moc 32,4 kW Przebieg 2000 h vat do faktury…
Obserwuj
…Oferta na Wozidło budowlane marka THWAITES 3T model 3000 Rok produkcji 2015 3 Ton przebieg 1320 mtg manual stan…
Obserwuj
…Sprzedam: Terex PT 6000 wozidło budowlane ładowność 6000kG masa własna 4180 kG rok produkcji 2006 maszyna sprawna cena netto: 40 tys. zł…
Obserwuj
…Wozidło budowlane Mecalac TA6 6 TON rok produkcji 2020 ładowność 6000 kg waga 4195 kg napęd diesel silnik Perkins…
Obserwuj
…Wozidło z silnikiem diesla 3 cylindrowym listerpetter kupione do zrobienia podjazdu. Posiada wyciek z układu…
Obserwuj
…Wozidło budowlane marka THWAITES model 9000 9T Rok produkcji 2014 9 Ton przebieg 3600 mtg MANUAL+ REWERS 4 BIEGI…
Obserwuj
…Oferta na Wozidło budowlane marka TEREX 3T model TA3 Rok produkcji 2011 3 Ton przebieg 3200 mtg manual stan dobry…
Obserwuj
…Wozidło budowlane Thwites Mach 2090 9 ton 2017r -wywrot na wprost -napęd 4x4 -skrzynia z rewersem -przebieg…
Obserwuj
…WOZIDŁO budowlane Thwaites Ładowność 10000kg 10 ton 4 biegi + rewers Rok produkcji 2015 Mały orginalny przebieg…
Obserwuj
…Witam. Mam na sprzedaż wozidło budowlane WDN Karolinka polskiej produkcji. Ładowność 1,5 t. W pełni sprawne. Silnik…
Obserwuj
…Wozidło budowlane marka TEREX model HD1000 Rok produkcji 2010 1 Ton przebieg 3000 mtg automat bez zabudowy/ paki…
Obserwuj
…Wozidło budowlane obrotowe Wacker Neuson budowlane obrotowe, typ 3001s, z 2018 roku, o ładowności 3 tony, z…
Obserwuj
…Przedmiotem sprzedaży jest wozidło budowlane 4 x 4 w pełni sprawne gotowe do pracy obrotowe przewracane na trzy…
Obserwuj
…Sprzedam wozidło budowlane Thwites Mach 866 2015r -wywrot z obrotem -przebieg 3100mtg -napęd 4x4 -ładowaność 6000kg…
Obserwuj
…Sprzedam Terex TA9 wozidło budowlane ładowność 9000 kG masa własna 4770 kG silnik diesel długość 4 m szerokość 2.5…
Obserwuj
…Witam Sprzedam Wozidło budowlane Terex 10t Sprowadzone Maszyna nie była używana I nie była wypożyczana w kraju…
Obserwuj
…Wozidło TEREX model TA6 6t Rok produkcji 2010 6 Ton przebieg 2.122 mtg silnik PERKINS TURBO manual opony 70% stan…
Obserwuj
…Wozidło TEREX model TA9 Rok produkcji 2016 9 Ton przebieg 3000 mtg silnik 4-CYLINDROWY JCB 55kW/ 75KM stan dobry…
Obserwuj
…Witam Sprzedam Wozidło budowlane Terex 9ton Sprowadzone Oryginalny Ładny stan Maszyna nie była używana I nie…
Obserwuj
…Wozidło THWAITES 6T model 6000 Rok produkcji 2007 6 Ton przebieg 4000 mtg rewers silnik Perkins stan dobry cena 32…
Obserwuj
…Wozidło TEREX 6T model PS6000 Rok produkcji 2007 6 Ton przebieg 3000 mtg rewers silnik KUMINS 4 biegi stan dobry…
Obserwuj
…Sprzedam wozidło budowlane Thwites Mach 580 2018r 1300mtg automat -skrzynian automat z rewersem -wywrot z obrotem…
Obserwuj
…Oferta na wozidło TEREX 6T model PS6000 Rok produkcji 2007 6 Ton przebieg 4000 mtg rewers silnik KUMINS 4 biegi…
Obserwuj
…Sprzedam Wozidło Neuson 6001, rok produkcji 2007 Oferuję na sprzedaż solidne i niezawodne wozidło budowlane marki…
Obserwuj
…niezawodne wozidło budowlane marki Neuson, model 6001 z roku 2007. Maszyna jest w pełni sprawna i gotowa do pracy na…
Obserwuj
…Sprzedam Terex TA9 wozidło budowlane ładowność 9000 kG masa własna 4770 kG silnik dieslel Deutz moc 90 kW ( 122.4…
Obserwuj
…Wozidło budowlane Terex Rok produkcji 2011 Rewers 4 biegi Opony 80% Kogut Oświetlenie Kierunkowskazy 83km Stan…
Obserwuj
…Witam sprzedam wozidlo budowlane 1tonowe z wysokim wysypem silnik Kubota wszystko sprawne nowa pompa jazdy cena+VAT od fakt…
Obserwuj
…Rok produkcji 2016 Skrzynia biegów Automatyczna Ładowność 9 ton Sprowadzona Cena 49000 netto Posiadamy inne maszyny budowlane i ciągniki rolnicze. Zapraszamy…
Obserwuj
…Wozidło TEREX 3T model PS3000 OBROTOWE Rok produkcji 2007 3 Ton manual silnik KUBOTA 4 biegi stan dobry cena nie…
Obserwuj
…Wozidło budowlane thwaites 3t 3tony 3000 Obrotowe Rok produkcji 2015 4 bieg Stan techniczny bardzo dobry…
Obserwuj
…DOSTĘPNOŚĆ CZĘŚCI ZAMIENNYCH ORAZ SZYBKI SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY --- ? Wacker Neuson DT15 – Wozidło budowlane…
Obserwuj
…Witam do sprzedania posiadam Wozidło samozaładowcze HINOWA HS701 Rok Produkcji 2018 ! Przebieg zaledwie 1050…