-
Obserwuj
-
Volvo A40D 2004 rok 25tys Mth nowe opony
…generalny remont kipra-wspawany hardox, obrotu, silownikow kipra, zalozone komplet nowych opon-przejechane tylko 400mth. W…
215 000 złOSOBA PRYWATNA
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…generalny remont kipra-wspawany hardox, obrotu, silownikow kipra, zalozone komplet nowych opon-przejechane tylko 400mth. W…
Obserwuj
…Sprzedam wozidło budowlane 6T w bdb stanie. 4x4 Nowe opony. Cena netto. Silnik JCB…
Obserwuj
…sprzedam wozidło budowlane 9 tony terex ,wozidło w bardzo dobrym stanie .gotowe do pracy .silnik deutz.bez wyciekow dobre opony.wiecej pod nr 513159225…
Obserwuj
… - ładowaność 9000kg - waga 4995kg -opony 90% -stan bardzo dobry w orginale sprowadzone Cena netto…
Obserwuj
…2800mtg - ładowaność 9000kg - waga 4740kg -opony 80% -stan bardzo dobry w orginale sprowadzone Cena netto…
Obserwuj
… manual 3 biegi opony 50% stan dobry cena 34 900 netto PLN + VAT…
Obserwuj
…obrotowe -opony 80% -stan bardzo dobry w orginale sprowadzone Cena netto Możliwość finansowania na atrakcyjnych warunkach Leasing…
Obserwuj
…obrotowe -waga 4400kg -opony przód 90% tył 50% -stan bardzo dobry w orginale sprowadzone Cena netto Możliwość finansowania na atrakcyjnych warunkach Leasing…
Obserwuj
…Perkins, 79 kW 4WD opony 500/60-22.5 PN wywrot jednostronny Cena eksportowa netto (w Polsce +23% VAT)…
Obserwuj
…Wozidło TEREX model TA6 6t Rok produkcji 2010 6 Ton przebieg 2.122 mtg silnik PERKINS TURBO manual opony 70% stan…
Obserwuj
… -przebieg 1300mtg -napęd 4x4 -ładowaność 3000kg obrotowe -opony 80% -stan bardzo dobry w orginale sprowadzone Cena…
Obserwuj
…obrotowe -waga 4400kg -opony przód 90% tył 50% -stan bardzo dobry w orginale sprowadzone Cena netto Możliwość finansowania na atrakcyjnych warunkach Leasing…
Obserwuj
…+/- 4270 kg silnik Cummins, moc 60 kW wywrot jednostronny opony 405/70-20 PN Cena eksportowa netto (w Polsce +23% VAT)…
Obserwuj
…Deutz, 85 kW 4WD opony 500/60-22.5 PN wywrot jednostronny Cena eksportowa netto (w Polsce +23% VAT)…
Obserwuj
… Wycieraczki Naped 4+4 Dodatkowe światło robocze Ładne opony Cena 94 000 Netto Tel 7-8-1-2-7-3-2-0-7…
Obserwuj
… -przebieg 1600mtg - ładowaność 6000kg -waga 4900kg - silnik turbo 75 KM -przednia kamera -opony 90% -stan bardzo dobry w orginale sprowadzone Cena netto…
Obserwuj
… -przebieg 1300mtg -napęd 4x4 -ładowaność 3000kg obrotowe -opony 80% -stan bardzo dobry w orginale sprowadzone Cena…
Obserwuj
… Udźwig: 3000kg Opony: Super elastyczne Zasilanie: LPG silnik VW Osprzęt: Kabina, dwa miejsca siedzące Podana cena…
Obserwuj
… 4WD opony 405/70-20 PN wywrot jednostronny https://youtu.be/nKxVme_byjY (skopiuj do przeglądarki) Cena eksportowa netto (w Polsce +23% VAT)…
Obserwuj
…Do sprzedania wozidło obrotowe 6 tonowe Macalac 2019 , tylko 887 mtg opony 90% dobre silnik Perkins manualna…
Obserwuj
…Wozidło budowlane Terex Rok produkcji 2011 Rewers 4 biegi Opony 80% Kogut Oświetlenie Kierunkowskazy 83km Stan…
Obserwuj
… stan dobry opony 80% cena nie zawiera podatku VAT W ofercie posiadam wiele innych sprzętów budowlanych, wozideł o…
Obserwuj
…90%. Cena netto za 1 szt., dostępne 4 sztuki. Oznaczenia z opon: 57x25-27 50 P.R. L-6T (IF501) Nylon Tubeless…
Obserwuj
… - podnóżek dzięki któremu można jeździć na maszynie - terenowe opony z agresywnym bieżnikiem dla maksymalnej…
Obserwuj
…opony. Nowy rozrusznik Alternator po regeneracji Nowe akumulatory Łyżka 1m³. Widły. Niski przebieg Maszyna zwinna…
Obserwuj
… Wizualny dobry Niski przebieg 1400h Silnik cummins 4x4 Opony dobre Cena 45000zł+vat Do negocjacji W stałej ofercie…
Obserwuj
…każdych warunkach. Terenowe opony z agresywnym bieżnikiem pomagają w trudnym terenie budowy. Mechaniczna…
Obserwuj
…silnikiem Mercedes Benz oraz napędem 6×6. Wozidło ma szerokie opony. Maszyna w dobrym stanie technicznym. Długość…
Obserwuj
… Koło standardowe 5.00–10 Koła szerokie 16x6.5–8 (komplet 4 szt.) Opona Oświetlenie robocze LED Pompa…
Obserwuj
…(komplet 4 szt.) Opona Oświetlenie robocze LED Pompa hydrauliczna jednostopniowa / dwustopniowa Przeciwwaga tylna 35…