Cena za m²
17794 zł/m²
-
Powierzchnia
53.5 m²
-
Zabudowa
dom wolnostojący
-
Liczba pokoi
3
-
Materiał budynku
cegła
-
Rok budowy
2026
-
Forma własności
własność
-
Piętro
2
KLUCZE OD JUŻ!! W tej ofercie lokal 3 pokojowy o pow. 53,50 m2 z balkonem 7 m2
OCZYWIŚCIE POSIADAM większe METRAŻE i wyższe PIĘTRA od 1pok-4pok - zadzwoń oferta limitowana
OFERTA BEZ PROWIZJI !!!
0 % PCC !!!
Inwestycja już oddana do użytku, położona jest w świetnej lokalizacji, kameralna zabudowa, widok na Tor SŁUŻEWIEC,
Wysokiej jakości materiały i innowacyjne rozwiązania to potwierdzenie jakości osiedla.
* tuż pod blokiem przystanek autobusowy oraz TRAMWAJ na Postępu
* blisko do metra WILANOWSKA około 15 minut autobusem
Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny układ:
* salon z aneksem kuchennym o powierzchni 20,30 m2 + wyjście na balkon 7 m2,
* przestronna sypialnia 10 m2
* trzeci pokój 9 m2,
* łazienka z wc oraz miejscem na wannę, 5 m2,
* miejsce w garażu podziemnym dodatkowo płatne
Promocyjna cena !
952 000 PLN
Nie pobieramy prowizji
Zapewniamy kompleksową obsługę, posiadamy biuro kredytowe oraz firmy które przygotowują mieszkanie pod klucz
Gorąco polecam,
Rafał Tęcza
TEL: *** *** ***
e-mail: bi**o@t*****************.pl
WIĘCEJ ZDJĘĆ ORAZ OFERT NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:
www.*********************
W przypadku zgłoszenia telefonicznego lub wysłania wiadomości przetwarzamy Państwa dane osobowe zgodnie z RODO w celu przedstawienia oferty. Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Tęcza Nieruchomości Rafał Tęcza z siedzibą w 02-595 Warszawa przy ul. Puławskiej 77 lok. U5. Mają Państwo w dowolnym momencie prawo do modyfikacji danych bądź wycofania zgody.
Wszelkie wizualizacje wnętrz umieszczone w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie poglądowy. Ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa.
LINK DO OFERTY:
http://www.*********************/numer/4652
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości