Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Mieszkanie w Zgorzelcu metraż całkowity 156,10m , 4 pokoje 95,05 m, plus g…

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek pierwotny
  • Cena za m² 6842 zł/m²
  • Powierzchnia 95 m²
  • Liczba pokoi 4
  • Piętro 1
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe metraż łączny 156,10 w Zgorzelcu przy ul.Wyspiańskiego w zabudowie szeregowej,bardzo atrakcyjna lokalizacja,w pobliżu szkoły,przedszkola i liczne punkty gastronomiczne i usługowe,5 minut bulwar Grecki Most Staromiejski,mieszkanie na pierwszym piętrze metraz 95,05m, sypialnia,łazienka,salon z kominkiem i z aneksem kuchennym,na drugim piętrze 2 sypialnie,dodatkowo część parterowa metraż 61,90 duży garaż plus 2 pokoje można wykorzystać pod działalność gospodarczą lub mieszkalną,mieszkanie posiada jeszcze dużo innych udogodnień.Cena 650 tysięcy nie podlega negocjacji ,zapraszamy do kontaktu Ania tel.********* Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.****************

Dodatkowe informacje

  • garaż
  • internet

Skontaktuj się

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali jest online

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 723 | Numer: SPI_40001
Zgłoś nadużycie
650 000 zł 6842 zł/m²

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali

FIRMA

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019 jest online
Zgorzelec dolnośląskie Zobacz na mapie »

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali

FIRMA

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019 jest online
Zgorzelec dolnośląskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali
odwlasciciela.pl - ogłaszanie nieruchomości
38-440 Iwonicz
Zobacz na mapie

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek09:00 - 17:00