Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Mieszkanie na sprzedaż 38 m - LSM

1 / 9
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 12158 zł/m²
  • Powierzchnia 38 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 2
  • Materiał budynku beton
  • Pokrycie dachu papa
  • Ogrzewanie gazowe
  • Rok budowy 1970
  • Forma własności spółdzielcze własnościowe z KW
  • Piętro 4
  • Liczba pięter 3 piętra i więcej
Mieszkanie 2 pokoje oddzielne, korytarz, łazienka, kuchnia, duży balkon. Umeblowane, do zamieszkania. Do mieszkania przynależy piwnica. LSM - ul. Wajdeloty. Piętro 4/4. Oferta prywatna. Pośrednikom dziękujemy.

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 24
Zgłoś nadużycie
462 000 zł 12158 zł/m²

Anna

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Sie 2011