Mieszkanie BEZCZYNSZOWE, garaż, altanka, piwnica
- 29 Mar 18:26
- Nr ogłoszenia: 72954137
1 / 9
- Oferta od osoby prywatnej
- Rynek wtórny
- Cena za m² 9900 zł/m²
- Powierzchnia 40 m²
- Zabudowa blok
- Liczba pokoi 2
- Materiał budynku cegła
- Pokrycie dachu blacha
- Ogrzewanie gazowe
- Rok budowy 1981
- Forma własności własność
- Piętro parter
- Liczba pięter 2 piętra
Sprzedam mieszkanie bezczynszowe na parterze wraz z udziałami w działkach sąsiednich (zabezpieczenie przed budową kolejnych obiektów) w spokojnej okolicy, pełnej zieleni, na przeciwko Wolanki.
Bardzo dobra lokalizacja- blisko A4, Stacja paliw, Galeria, Biedronka i in sklepy, szkoły, kościół, mechanicy, cukiernie, pod blokiem restauracja z tanimi obiadami - dla tych, którzy z różnych przyczyn nie gotują .
Mieszkanie wraz z wyposażeniem widocznym na zdjęciach ( zmywarka, pralka itd-brak mikrofali oraz brak TV - są przyłącza i anteny).
Mieszkanie 40 m2- bardzo tanie w utrzymaniu, podpiwniczone (20 m2). Przy bloku znajduje się ogród z możliwością uprawy warzyw/kwiatów (dla hobbystów :-) )Wraz z mieszkaniem sprzedaję również zadaszoną altankę wypoczynkową oraz garaż 1 stan., z 2 miejscami do zaparkowania na zewnątrz. Mieszkanie posiada balkon, nowe instalacje: grzewcze, elektryczne, wod-kan. Łazienka po remoncie. Mieszkanie odmalowane, czyste, gotowe do wprowadzenia. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych.
- umeblowane
396 000 zł
9900 zł/m²