Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Mieszkanie bezczynszowe 3 pokojowe

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 6498 zł/m²
  • Powierzchnia 76.18 m²
  • Zabudowa kamienica
  • Liczba pokoi 3
  • Materiał budynku cegła
  • Pokrycie dachu papa
  • Ogrzewanie gazowe
  • Forma własności własność
  • Piętro 1
  • Liczba pięter 2 piętra
Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni całkowitej 76.18 (mieszkanie wraz z piwnicą). Sama powierzchnia mieszkania 65 m2. Do mieszkania przynależą 2 garaże, pomieszczenie na rowery, wspólny strych oraz pomieszczenie wydzielone a także miejsce parkingowe przed budynkiem. Mieszkanie sķlada sie z 3 pokoi kuchni i łazienki,ogrzewanie gazowe- nowy piec dwufunkcyjny Termet. Okna w mieszkaniu 3 szybowe wraz z eletrycznymi roletami zewnętrznymi- wewnątrz dzień noc. Wymieniona instalacja wodno kanalizacyjna oraz elektryczna. Mieszkanie bezczynszowe tylko fundusz remontowy, zarządzanie i wywóz śmieci koszt około 450 zł/4 osoby. Mieszkanie znajduje sie na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy . Budynek jest ocieplony.Mieszkanie jest suche,jasne, bez wilgoci i bardzo ciepłe. W budynku 6 lokali mieszkalnych. W przypadku zainteresowania w cenie mieszkania możliwość pozostawienia wyposazenia mebli oraz urządzenia RTV. Cena podlega niewielkiej negocjacji.Mieszkanie dostępne po nowym roku 2027. Zapraszam do kontaktu po godzinie 16.00 i obejrzenia.

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 74
Zgłoś nadużycie
495 000 zł 6498 zł/m²

justka

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Paź 2016