Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Mieszkanie 58 m² Centrum Częstochowy 3 pokoje, balkon, bez pośredników

1 / 10
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 5259 zł/m²
  • Powierzchnia 58 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 3
  • Materiał budynku wielka płyta
  • Ogrzewanie sieć
  • Forma własności własność
  • Piętro 7
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 58 m², położone w ścisłym centrum Częstochowy. 7. piętro w bloku z windą. 3 duże, ustawne pokoje Balkon z widokiem na Jasną Górę Osobna łazienka i WC Piwnica Parking przy budynku (wjazd od ul. Perepeczki i al. Kościuszki) Blok z windą Wszystko blisko: sklepy, przystanki (tramwaj, autobus), szkoły, kino, teatr, filharmonia, przychodnie, apteki W pobliżu dworzec PKP W budynku bawialnia dla dzieci Centrum miasta – świetna lokalizacja do codziennego życia Mieszkanie posiada księgę wieczystą. Tylko kontakt telefoniczny - nie odpowiadam na wiadomości

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 303
Zgłoś nadużycie
305 000 zł 5259 zł/m²

Krzysztof

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Kwi 2026