Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Mieszkanie 47.5m² 3 pokoje,Zarzew Grota-Roweckiego

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 8842 zł/m²
  • Powierzchnia 47.5 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 3
  • Materiał budynku wielka płyta
  • Ogrzewanie sieć
  • Forma własności spółdzielcze własnościowe z KW
  • Piętro parter
  • Liczba pięter 3 piętra i więcej
Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku cztero piętrowym. Łódź,Ul.Grota Roweckiego 21. Mieszkanie po remoncie z księgą wieczystą i świadectwem energetycznym. W pobliżu Park Podolski, szkoła, przedszkole,sklep Lidl,apteka, przystanek autobusowy i tramwajowy oraz duży ryneczek. Zielona okolica. Do bloku przynależą dwie duże komórki lokatorskie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon -Sypialnia z balkonem -Pokój dziecinny -Kuchnia -Łazienka -Przestronny przedpokój Niski czynsz. 520zl przy 2 osobach. Cena:420tys do negocjacji. Nie współpracuje z biurami nieruchomości !!! Więcej szczegółów udzielę tel pod nr tel. *********

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 251
Zgłoś nadużycie
420 000 zł 8842 zł/m²

Łukasz

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Wrz 2012