Mieszkanie 40,37m² czyste i zadbane ul. Górnicza
- 13 Lut 17:42
- Nr ogłoszenia: 72975977
1 / 7
- Oferta od osoby prywatnej
- Rynek wtórny
- Cena za m² 6663 zł/m²
- Powierzchnia 40.37 m²
- Zabudowa blok
- Liczba pokoi 2
- Materiał budynku beton komórkowy
- Ogrzewanie gazowe
- Forma własności własność
- Piętro 4
- Liczba pięter 3 piętra i więcej
Witam. Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 40,37m², na której znajduje się 1 pokój, pokój z kuchnią, łazienka i przedpokój zlokalizowane na 4 piętrze. To idealne miejsce dla osoby , która szuka mieszkania w cichej i spokojnej okolicy za rozsądne pieniądze i bez większych nakładów finansowych. Mieszkanie jest bardzo zadbane i czyste ponieważ przebywa tam moja mama. Meble w kuchni oraz armatura łazienkowa są na wyposażeniu mieszkania. Gdyby potencjalny nabywca chciał jakieś meble na wyposażenie jestem w stanie się dogadać. Lokalizacja jest wręcz idealna ponieważ wszędzie jest blisko; sklepy, pizzeria, lodziarnia,ośrodek zdrowia, ciastkarnia i dworzec autobusowy oraz kościół i wiele innych.
Jestem elastyczny i wszelkich informacji udzielę telefonicznie, bądź przy spotkaniu z potencjalnym nabywcą. Zapraszam do obejrzenia i zakupu, bo warto. Tel 60*******53 Pozdrawiam Grzegorz
269 000 zł
6663 zł/m²