Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Mieszkanie 3-pok, 49 m², Kędzierzyn-Koźle, oś. Piastów

1 / 7
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 5714 zł/m²
  • Powierzchnia 49 m²
  • Liczba pokoi 3
  • Piętro 4
  • Liczba pięter 3 piętra i więcej
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,7 m². 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z WC, balkon. Wyposażone, gotowe do zamieszkania. Jasne, dobrze doświetlone. Kuchnia umeblowana (kuchenka gazowa, piekarnik elektryczny, lodówka, zmywarka). Ogrzewanie miejskie. Zainstalowana klimatyzacja. Szybki Internet - światłowód, TV kablowa. Do mieszkania przynależy piwnica. 4 piętro w 4 piętrowym bloku ul. Leszka z Białego 1, oś. Piastów, Kedzierzyn-Koźle Budynek ocieplony. Przy budynku parking dla mieszkańców, dużo zieleni. Spokojna, bezpieczna okolica. Blisko żłobek, przedszkole, szkoła, przychodnia, biblioteka, przystanek autobusowy, sklepy. Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.****************

Dodatkowe informacje

  • balkon
  • internet

Skontaktuj się

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 68 | Numer: SPI_41625
Zgłoś nadużycie
280 000 zł 5714 zł/m²

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Kędzierzyn-Koźle opolskie Zobacz na mapie »

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali

Na Sprzedajemy.pl od Maj 2019
Kędzierzyn-Koźle opolskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

Odwlasciciela.pl - Dodaj Ogłoszenie do 100 portali
odwlasciciela.pl - ogłaszanie nieruchomości
38-440 Iwonicz
Zobacz na mapie

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek - Piątek09:00 - 17:00